24.04.2018 - 2 года с момента открытия самой первой версии сайта!
Анонсы| MyOwnTV
Телеканал «ЗІТ»
Завтра в 00:45

Т/п Калиханка

Телеканал «ЗІТ»
Завтра в 00:50

ZitMusic

Телеканал «ЗІТ»
Завтра в 21:00

М/с Дятел Вуді Вудпекер 1х1

Традиційні супротивники Вуді — його сусід, буркотливий морж Воллі;його сусідка, сувора вчителька/начальниця/домогосподарка; бандит Діппер Денвер Дулі;.Однак, найбільш заклятий ворог Вуді злісний гриф і злочинець-рецидивіст Базз Баззард , на відміну від інших ворогів є справжнім негативним персонажем (ну, хіба що Дэппер Дулі є таким же нарівні з ним); Інші персонажі рідко бувають наскрізними.

Телеканал «ЗІТ»
Завтра в 21:20

М/с Чіллі Віллі 1х1,1х2,1х3

Друзів у Чилі небагато: білий ведмідь Максі; в ранніх серіях він — противник Чилі) і альбатрос Гуні.В одній із серій у Чіллі навіть з'являється подруга Чіллі Ліллі. Також в декількох серіях видно, що Чіллі дружить з Вуді Вудпекером. Але зате у Чилі досить супротивників: головним з них вважається пес Смедли. Найчастіше саме у Смедли Чилі намагається вкрасти або їжу, або пробратися в його оселю, щоб зігрітися, і завжди перемагає.

Телеканал «ЗІТ»
Завтра в 21:35

М/с Мисливці на привидів 1х1

Це мультфільм, розповідає про відважну трійцю учених-парапсихологів, що вирішили відкрити свій бізнес у сфері усунення паранормальних явищ. Пізніше до них приєднається четвертий «вільнонайманий» мисливець. Володіючи неперевершеними науковими знаннями в дослідженні потойбічного світу, вони – єдині, хто може протистояти напливу примар та демонів, що заполонили Нью-Йорк.

Телеканал «ЗІТ»
Завтра в 21:55

М/с Справжні монстри 1х1

Монстри існують! Вони стежать за людьми з темних кутків, ховаються під ліжком, нишпорять в каналізації… Та перед вами не фільм жахів, це добра сімейна комедія. Її герої — троє юних симпатичних монстриків, що навчаються мистецтву лякати людей в Академії Монстрів під керівництвом суворого директора Гримля.

Телеканал «ЗІТ»
Завтра в 22:15

Т/с Альф 1х16,1х17

Його батьківщина — планета Ме́лмак, місце проживання – Лос-Анджелес. Він самовпевнений, вередливий і жадібний. Він порядний ненажера, грубіян і буркотун. Він обожнює кішок (у кулінарному сенсі), його цікавість не знає меж, а руйнівні здібності вражають уяву. Але помисли його чисті, душа відкрита, а серце чуйне.

Телеканал «ЗІТ»
Завтра в 22:55

Т/с Кенан і Кел 1х1

Кенан Рокмор — учень старшої школи, який працює в крамниці «У Рігбі». Кел Кімбелл — його найкращий друг, який і дня не може прожити без оранжаду. Кріс Поттер — бос Кенана у крамниці. Кенан живе в Чикаго зі своєю матір’ю Шеріл , лисим батьком Роджером і його обожнюваною сестричкою Кірою. Кенан і Кел вічно потрапляють у несподівані ситуації через шалені ідеї Кенана та незграбність Кела…

Телеканал «ЗІТ»
Завтра в 23:20

Т/п Містична Україна

Чи правда, що на теріторії України насправді заховані «прокляті» скарби? Вирушити у захопливу подорож найзагдковішими місцями, шукаючи відповіді на ці запитання, можливо задопомогою проекту «Містична Україна», створенного телеканалом «Мега».

Телеканал «ЗІТ»
Завтра в 23:45

Т/п Загублений світ

Важко міркувати і тим більше повертатися до того, що колись втратили, а вже якщо це відбувається в планетарних масштабах, то мова йде про цілі загублених світах - загадкових, таємничих і навіть містичних, про які існує безліч міфів і складені цілі легенди...

ничего
19 июля в 02:00

ничего

ничего

ПравдаТУТ Киев
08 июня 2019 в 23:13

Погода

Поиск

Реклама